Finał konkursu programistycznego Uczniowie-uczniom #2

20 maja 2024 r. w auli Instytutu Informatyki Wydziału MFI Uniwersytetu Gdańskiego  odbył się finał konkursu „Uczniowie – Uczniom” #2.

Konkurs „Uczniowie-Uczniom” jest konkursem skierowanym do uczniów oraz nauczycieli informatyki. Konkurs ma na celu zachęcenie klas do rozwijania swoich umiejętności w dziedzinie programowania oraz tworzenia aplikacji, które mogą pomóc uczniom w nauce przedmiotów ścisłych, takich jak matematyka, fizyka czy informatyka.

Prezentacja prac finałowych

Podczas finału zaprezentowano siedem prac, które zostały wyłonione spośród wszystkich zgłoszeń. Dalsze informacje na stronie projektu Nauka? Taką - to ja lubię!

Data publikacji: środa, 22. Maj 2024 - 21:46; osoba wprowadzająca: Hanna Furmańczyk Ostatnia zmiana: środa, 22. Maj 2024 - 21:47; osoba wprowadzająca: Hanna Furmańczyk